Переможець — як їм стати та зірвати джек-пот?

Вас коли-небудь спіткала невдача? Або було відчуття, що світ активно змовляється проти вас, а у фінансовій частині життя настала чорна смуга?

Ви ніколи не замислювалися, як ви можете поліпшити свою вдачу?

Річард Вайсман — професор психології в університеті Хартфордшира та автор бестселерів багатьох книг, в тому числі й «Фактор удачі» стверджує, що люди, які бачать позитивну сторону своєї невдачі, переконані, що будь-яке нещастя в їхньому житті, зрештою, спрацює на краще. Вони не зациклюються на своїй невдачі, а навпаки роблять конструктивні висновки, аби запобігти невдач в майбутньому.

Як ви реагуєте на розчарування?

Озлоблення, похмурість та замикання у будинку не допоможуть світу запропонувати вам кращі можливості. «Коли справи йдуть погано, у вас є два варіанти: ви можете або скинути карти, або продовжувати рух. Знайдіть срібну підкладку за хмарою. І не думайте, що за кожною срібною накладкою є хмара.»

Використати можливості та застосувати їх для підвищення комфорту свого життя допоможе компанія «7 Бажань». Вона пропонує унікальну Програму Лояльності, яка здійснить вашу найзаповітнішу мрію. Програма продумана до дрібниць, розроблена з таким розрахунком, щоб кожен місяць з’являвся новий переможець і Ви отримували безліч привілеїв і приємних сюрпризів. І це цілком реально!

Так що продовжуйте випробувати нові можливості. Якщо ви робите те, що завжди робили, ви отримаєте те, що завжди отримували.

Щасливий знак від Всесвіту.

«7 Бажань» дозволить вам забути про всі свої невдачі та спробувати докорінно змінити власне життя. Як і всі, кому вдалося спіймати удачу, коли вони не стали роздумувати й пройшли реєстрацію в пропонованої акції після отриманого повідомлення «Ви підтверджуєте згоду отримати на своє ім’я? Дайте відповідь! Призовий департамент». Саме таке повідомлення із закликом до реєстрації багатьом допомогло почати нове життя на високому рівні.

В цьому році компанія збільшила свій призовий фонд до 1 200 000 гривень. Кожного місяця серед клієнтів Програми Лояльності розігрується два призи: 10 000 тисяч гривень та побутова техніка. І на цьому сюрпризи не закінчуються! Два рази на рік компанія проводить сенсаційний розіграш з грандіозними подарунками — переможець отримає 80 000 гривень.

Як не стати жертвою шахраїв?

Якщо ви перебуваєте зараз у скрутному становищі, то це тільки ваш скептичний настрій і ніщо інше. Можливостей, де і як заробити пристойну суму грошей та не стати жертвою шахраїв набагато більше аніж ви думаєте.

Наприклад, розіграш від «7 Бажань» проходить максимально прозоро. Під час визначення переможців завжди присутня Призова Комісія, а підписання усіх призових документів та вручення подарунків відбувається за участю державного нотаріуса.

Якщо ви сумніваєтеся в тому, що Ви отримаєте гроші, рекомендуємо ознайомитися з прописаними на нашому сайті гарантіями отримання призів акції. Зауважимо, що компанія діє виключно в рамках українського законодавства, тому дає 100% гарантію виплат.

«Ти шкодуєш про те, чого не робив»

Здається, що інтуїція найчастіше проявляється, коли у вас є досвід в цій області, що якимось чином тіло і мозок виявили патерн, якого ви не бачили свідомо. Коли ми спілкувались з переможцями акції, вони всі стверджували: «Якщо у мене виникає якесь внутрішнє відчуття, я зупиняюся і розглядаю цю можливість». Так і зробила переможниця останнього грандіозного розіграшу від «7 Бажань» — Карпець Віра, яка послухала свою інтуїцію та отримала 250 000 гривень:

«Знаєте, спочатку сумнівалась. Отримала смс і навіть не звернула увагу, думала знову спам. Аж тут знайома порадила спробувати органічну побутову хімію з каталогу компанії «7 Бажань». Ось тут і згадала про смс – це вже точно був знак від Всесвіту. Замовляла та користувалась продукцією, тому що подобається якість і ціна. Коли пролунав дзвінок і оголосили, що я Переможець — ні секунди не сумнівалась, адже вірила у свою перемогу. У вас більше шансів спробувати щось нове, реалізувати можливості та добитися успіху, якщо ви вважаєте, що у вас все вийде. Тоді вдача неодмінно посміхнеться і вам!»

Переможниця розіграшу 250 000 гривень від «7 Бажань»

Незважаючи на щасливу новину, переможниця розіграшу 250 000 гривень залишалася непохитною.

Хочете збільшити вдачу у своєму житті? Ловіть момент!

Приєднатись до Програми Лояльності просто і зрозуміло – достатньо мати вихід в Інтернет та бути повнолітнім громадянином України.

  1. Перейдіть на сайт «7 Бажань» та заповніть усі необхідні поля для реєстрації. Будьте уважні та обов’язково вкажіть правильний номер телефону.
  2. Після успішної онлайн-реєстрації Ви отримаєте смс-повідомлення з підтвердженням того, що Ви успішно стали учасником акції. Вказуйте про себе лише достовірні дані, інакше ви ризикуєте залишитися без виграшу.
  3. Зателефонуйте за номером вказаним у смс та слідуйте подальшим інструкціям.
  4. Чекайте удачу, будьте оптимістом та вірте у себе!